شاد سیاست سینما نمایش پروژه کمپانی

شاد: سیاست سینما نمایش پروژه کمپانی سینمای سینمایی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش آن پنالتی را دید؟

پنالتی عجیبی که روزبه چشمی به ذوب‌آهن داد، بازی برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان را جهت استقلال بسیار سخت کرد. 

کی‌روش آن پنالتی را دید؟

کی روش آن پنالتی را دید؟

عبارات مهم : استقلال

پنالتی عجیبی که روزبه چشمی به ذوب آهن داد، بازی برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان را جهت استقلال بسیار سخت کرد.

مسابقه ای که می توانست جهت استقلال خیلی راحت و بی دردسر برگزار شود، حالا حکم فوت و زندگی پیدا کرده هست. اگرچه شفر باید تا سه شنبه فکری جهت بازی برگشت بکند؛ ولی قبل از هر چیز باید به خطی فکر کند که می تواند پاشنه آشیل تیمش باشد.

اشتباهی که محمد خاکپور و محمد مایلی کهن در تیم امید مرتکب شدند و روزبه چشمی را یک خط به عقب آوردند، مسری بود و مربیان استقلال هم این اشتباه را تکرار کردند. چشمی هیچ کمکی به آن تیم امید نکرد و تیم از بین بردن شد. حالا استقلال هم چوب این تصمیم غلط را می خورد. حقیقت این است که روزبه چشمی یک هافبک دفاعی مقتدر هست. او در محوطه جریمه کارهایی را می کند که در بیرون از محوطه جریمه بارها از یک هافبک دفاعی دیده ایم و اصولا وظیفه هافبک دفاعی همین است.

کی‌روش آن پنالتی را دید؟

اما همین خطاها، در محوطه جریمه فاجعه به بار می آورد و همان اتفاقی رقم می خورد که در بازی رفت ذوب آهن – استقلال دیدیم. توصیه دلواپس کننده ولی این است که روزبه چشمی در چند اردوی اخیر به تیم ملی دعوت شده است و اتفاقا در خطی به کار گرفته شده است که اشتباه است.

حقیقتی که کارلوس کی روش باید بداند این است که روزبه چشمی مدافع نیست. او خود را بیرون محوطه جریمکه می بیند چون ذهنیت او این گونه شکل گرفته و گمان می کند که هنوز هم در خط میانی هست. اگر چشمی به عنوان مدافع به تیم ملی دعوت شود و در جام جهانی به عنوان مدافع بازی و به همین صورت اشتباه کند، نه تنها او که تیم ملی مجازات می شود! گلهایی ثبت می شود و نتایجی رقم می خورد که جبران آن غیرممکن هست. امیدواریم کی روش بازی رفت ذوب آهن – استقلال را خوب دیده باشد.

پنالتی عجیبی که روزبه چشمی به ذوب‌آهن داد، بازی برگشت مرحله حذفی لیگ قهرمانان را جهت استقلال بسیار سخت کرد. 

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: استقلال | روزبه چشمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs